Sunday, August 07, 2022


Wspomnienia gości ...

  • Anna i Tomasz: Dziękujemy serdecznie za wspaniałą organizację naszego wesela. Dzięki Wam ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
  • Kasia i Marcin: Dworek w Klukowie spełnił nasze wszelkie życzenia. Przemiła obsługa serwowała smaczne dania Dziękujemy!

Dworek w Klukowie - Oferta

 Oferujemy Państwu:

- organizację imprez,

- dom weselny (2 sale - dużą i kameralną do 80 osób),

- miła obsługę i atmosferę

- stół z deserami

- stół z owocami morza

- stół wiejski

Organizujemy: wesela, komunie, chrzciny, obiady żałobne, bale sylwestrowe i inne imprezy okolicznościowe

 

PRZYJĘCIE WESELNE

Jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, jest jego ślub. Zazwyczaj, odbywa się on tylko raz i dlatego, należy postarać się, aby był on jak najlepiej zapamiętany i mile wspominany. Dlatego cała ceremonia przyjęcia weselnego  w „Dworku w Klukowie" jest organizowana z wielką dokładnością i starannością. Zapraszamy!!!

 

 

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka, dlatego obchodzona jest uroczyście i stanowi święto dla całej rodziny.
Dla rodziców przygotowania do tego uroczystego wydarzenia zaczynają się wiele tygodni wcześniej i wiążą się z zaplanowaniem różnych rzeczy. Każdy rodzic chce, aby przyjęcie zorganizowane z tej okazji, było dla jego dziecka niezapomnianym przeżyciem.
Komunia w naszej Sali to piękne, uroczyste przyjęcie w gronie rodziny i znajomych odbywające się w miłej atmosferze z dobrym jedzeniem i odpowiednia obsługą.
Dworek w Klukowie zaprasza do zorganizowania przyjęcia komunijnego.  Zapraszamy!!!

 

CHRZEST ŚWIĘTY

Chrzest to piękna i ważna uroczystość w życiu każdej rodziny – dziecko, najczęściej najmłodszy członek rodziny, zostaje poprzez sakrament Chrztu przyjęte do wspólnoty rodziny katolickiej. Dworek w Klukowie serdecznie zaprasza do zorganizowania przyjęcia, które podkreśli  tak ważny dla rodziców i dziecka dzień. Zapraszamy!!!

 

 

STUDNIÓWKA

Serdecznie zapraszamy do organizacji BALU STUDNIÓWKOWEGO w Dworku w Klukowie.
Do matury pozostało niewiele ponad 100 dni, warto więc zabawić się na całego podczas Balu Studniówkowego.
Dysponujemy dużą salą, idealną na tańce studniówkowe. Zapraszamy!!!

 

 

 

IMPREZY FIRMOWE, BANKIETY, KONFERENCJE, PIKNIKI

Zapraszamy Państwa do organizacji imprez firmowych, bankietów, konferencji w Dworku w Klukowie. Zapewniamy organizację spotkań nawet do 350 osób. Pikniki , spotkania firmowe, bankiety to doskonały sposób na budowanie dobrych relacji między pracownikami . Podczas takiej imprezy, każdy będzie mógł wziąć udział w grach i zabawach ruchowych, konkursach i konkurencjach grupowych.
Aby sprostać Państwa wymaganiom służymy pomocą przy zamawianiu i organizacji części rekreacyjnej.
Całości udanej imprezy dopełni nasze zaplecze gastronomiczne, które spełni wszystkie oczekiwania kulinarne. Zapach grillowanego mięsa i ryb, doskonałe dodatki oraz napoje sprzyjają integracji przy wspólnym stole.
Dworek w Klukowie to doskonałe miejsce do organizacji konferencji, sympozjów, prezentacji, szkoleń oraz imprez integracyjnych. ZAPRASZAMY!!!

Klukowo, ul. Główna 65,
Tel. 505 237 052 lub +48 517 701 577

ZAPRASZAMY!!!

Dane kontaktowe

  • Adres: Dworek w Klukowie,
    ul. Główna 65, Klukowo
  • Tel: +48 505 237 052

Losowe zdjęcia z galeriiAdres: Dworek w Klukowie, ul. Główna 65, Klukowo (powiat wysokomazowiecki, woj. podlaskie)
Tel: +48 505 237 052 | Email: dworek-klukowo@wp.pl

Naszą stronę odwiedziło już gości! Dziękujemy

?>